4 puchary KS NA SZCZYT w V GRAND PRIX Beskidów KARATE KYOKUSHIN Wilkowice 2019

W dniu 26 października 2019 roku nasza sześcioosobowa ekipa z sekcji w Wyszkach wystartowała w V Międzynarodowym GRAND PRIX Beskidów KARATE KYOKUSHIN w Wilkowicach zorganizowanym przez Bielski Klub Karate Kyokushin DUBIEL DOJO z Shihanem Sławomirem Dubielem 5 dan na czele.
Możemy się pochwalić sporym sukcesem, gdyż na tym turnieju zajęliśmy dwa drugie miejsca oraz dwa miejsca trzecie. W ” turnieju pierwszego kroku” na drugim stopniu podium stanęła Zosia Karpiesiuk oraz Hubert Niewiński, natomiast w turnieju głównym, na trzecim miejscu podium uplasowali się Kacper Młodzianowski oraz Zuzia Karpiesiuk. Dwóch naszych zawodników Błażej Niewiński oraz Kacper Kamiński zdobyli kolejne doświadczenie startowe, jednak nie udało im się dosięgnąć miejsc punktowanych. Turniej ten stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym oraz zawodniczym. Nasi fighter’zy musieli zmierzyć się z o wiele bardziej doświadczonymi zawodnikami w swoich kategoriach, jednak nie ustępowali im zacięciem oraz sportową postawą. Opiekę nad drużyną podczas wyjazdu sprawowali sempai Iwona Niewińska oraz sempai Albert ( Jacek) Karpiesiuk. Zawodników do turnieju przygotował sensei Marcin Siegieńczuk 3 dan.

549 Views0
Od 29.03.2021 do 9.04.2021 zawieszamy treningi naszego klubu.

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń epidemicznych, zajęcia PODLASKIEGO KLUBU SPORTOWEGO ” NA SZCZYT” zostają ZAWIESZONE w dniach 29.03. 2021 – 09.04.2021.Nowy stan prawny uniemożliwiający nam prowadzenie zajęć spowodowany jest wykreśleniem z rozporządzenia zapisu dotyczącego członków Polskich Związków Sportowych.Nowe rozporządzenie określa ściśle, kto może uprawiać sport:1. Sportowcy zawodowi pobierający wynagrodzenia za treningi,2. Stypendyści rady ministrów,3. Członkowie kadry narodowej.Został skreślony zapis:”dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy”Jak tylko to będzie możliwe wrócimy do treningów w naszych DOJO ( Białystok, Wyszki, Krypno, Korycin ). Marcin Siegieńczuk sensei.

145 Views0
1 miejsce Pawła Matyszewskiego w formule K1 na ALMMA 180 Lublin Bull Terror Challenge/Amatorska Liga Kick-boxingu
9 lutego 2020 Paweł Matyszewski zadebiutował na rongu w formule K1 w ALMMA 180 Lublin
Bull Terror Challenge/Amatorska Liga Kick-boxingu .
Nasz zawodnik nie dał szans przeciwnikom wygrywając swoje walki przed zakończeniem regulaminowego czasu. W walce półfinałowej po dwóch liczeniach sędzia w trzeciej rundzie przerwał walkę nie dopuszczając do kolejnego liczenia przeciwnika Pawła. Decyzją arbitra przez RSC nasz fighter wygrał ten pojedynek. W walce finałowej w pierwszej rundzie pokazał swój kunszt kick-bokserski i przez TKO ( techniczny knock-out) po drugim liczeniu pewnie wygrał starcie. To był pierwszy występ naszego zawodnika w tej formule, ale zapewne nie ostatni. Pawłowi gratulujemy zwycięzca i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
758 Views0
1 miejsce oraz dwa 3 miejsca na turnieju CARPATHIA CUP 2020 w Rzeszowie 1 lutego 2020 roku
1 lutego 2020 roku ośmioosobowa reprezentacja naszego klubu wzięła udział w bardzo prestiżowym międzynarodowym turnieju CARPATHIA CUP 2020 w Rzeszowie w konkurencji KUMITE. W kategorii MASTERS WOMEN OPEN Iwona Niewińska zajęła I miejsce na podium, natomiast w kategorii SENIOR WOMEN do 55 kg Magdalena Stasiewicz zajęła III miejsce, a w kategorii U10( poniżej 10 lat) +55 kg Hubert Niewiński także III miejsce. Sędziami wydelegowanymi z naszego klubu byli sensei Marcin Siegieńczuk oraz senpai Gabriela Skwiot. Opiekę nad zawodnikami sprawowali senpai Dariusz Skwiot oraz senpai Katarzyna
Kamińska. Wszystkim zawodnikom, którzy wystartowali gratulujemy zdobytego nowego doświadczenia a zwycięzcom sukcesu. OSU
766 Views0
GABRIELA SKWIOT 1 miejsce w powiecie bielskim, 2 miejsce w województwie podlaskim w 65 Plebiscycie Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego na Najpopularniejszego Sportowca Województwa Podlaskiego 2019 Kategoria Sportowiec Roku Kobieta

W 65 Plebiscycie Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego na Najpopularniejszego Sportowca Województwa Podlaskiego 2019 Kategoria Sportowiec Roku Kobieta nasza zawodniczka i instruktorka zajęła 1 miejsce w powiecie bielskim oraz 2 miejsce w województwie podlaskim. Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu rozpoczęło się w poniedziałek 9 grudnia o godz. 00.00 i trwało do poniedziałku 30 grudnia do godz. 19.00 . Zwycięzcy w każdej kategorii z Białegostoku i każdego powiatu awansowali do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania. Finałowe głosowanie trwało od czwartku 2 stycznia do piątku 10 stycznia. Gala wręczenia nagród odbyła się 18.01.2020 roku na Stadionie Miejskim w Białymstoku. 22.01 w Gazecie Współczesnej i Kurierze Porannym ukazał się specjalny dodatek ze zwycięzcami 65 plebiscytu. Dziękujemy za wsparcie i oddane głosy.
717 Views0
SENSEI Jarosław Kisiel zdobywcą 1-go miejsca w Pucharze Europy KARATE KYOKUSHIN WKB Dębica 2019.

Na odbywającym się 23 i 24 listopada 2019 roku w Dębicy II Pucharze Europy Kyokushin WKB zawodnik naszego klubu Jarosław Kisiel w kategorii +40 lat -85 kg wywalczył złoto. To wielki sukces tego zawodnika oraz całego zespołu , który wspólnie pracował nad przygotowaniami do startu. Sensei Jarosław Kisiel 1 DAN przygotowywał się do turnieju pod czujnym okiem, ręką, nogą i uchem SENSEI Marcina Siegieńczuka 3 DAN. Jesteśmy pewni, że to dopiero zapowiedź kolejnych sukcesów na naszej wspólnej drodze na szczyt. OSU.

716 Views0