4 puchary KS NA SZCZYT w V GRAND PRIX Beskidów KARATE KYOKUSHIN Wilkowice 2019

  W dniu 26 października 2019 roku nasza sześcioosobowa ekipa z sekcji w Wyszkach wystartowała w V Międzynarodowym GRAND PRIX Beskidów KARATE KYOKUSHIN w Wilkowicach zorganizowanym przez Bielski Klub Karate Kyokushin DUBIEL DOJO z Shihanem Sławomirem Dubielem 5 dan na czele.
  Możemy się pochwalić sporym sukcesem, gdyż na tym turnieju zajęliśmy dwa drugie miejsca oraz dwa miejsca trzecie. W ” turnieju pierwszego kroku” na drugim stopniu podium stanęła Zosia Karpiesiuk oraz Hubert Niewiński, natomiast w turnieju głównym, na trzecim miejscu podium uplasowali się Kacper Młodzianowski oraz Zuzia Karpiesiuk. Dwóch naszych zawodników Błażej Niewiński oraz Kacper Kamiński zdobyli kolejne doświadczenie startowe, jednak nie udało im się dosięgnąć miejsc punktowanych. Turniej ten stał na bardzo wysokim poziomie organizacyjnym oraz zawodniczym. Nasi fighter’zy musieli zmierzyć się z o wiele bardziej doświadczonymi zawodnikami w swoich kategoriach, jednak nie ustępowali im zacięciem oraz sportową postawą. Opiekę nad drużyną podczas wyjazdu sprawowali sempai Iwona Niewińska oraz sempai Albert ( Jacek) Karpiesiuk. Zawodników do turnieju przygotował sensei Marcin Siegieńczuk 3 dan.

  438 Views0
  1 miejsce Pawła Matyszewskiego w formule K1 na ALMMA 180 Lublin Bull Terror Challenge/Amatorska Liga Kick-boxingu
  9 lutego 2020 Paweł Matyszewski zadebiutował na rongu w formule K1 w ALMMA 180 Lublin
  Bull Terror Challenge/Amatorska Liga Kick-boxingu .
  Nasz zawodnik nie dał szans przeciwnikom wygrywając swoje walki przed zakończeniem regulaminowego czasu. W walce półfinałowej po dwóch liczeniach sędzia w trzeciej rundzie przerwał walkę nie dopuszczając do kolejnego liczenia przeciwnika Pawła. Decyzją arbitra przez RSC nasz fighter wygrał ten pojedynek. W walce finałowej w pierwszej rundzie pokazał swój kunszt kick-bokserski i przez TKO ( techniczny knock-out) po drugim liczeniu pewnie wygrał starcie. To był pierwszy występ naszego zawodnika w tej formule, ale zapewne nie ostatni. Pawłowi gratulujemy zwycięzca i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy.
  604 Views0
  1 miejsce oraz dwa 3 miejsca na turnieju CARPATHIA CUP 2020 w Rzeszowie 1 lutego 2020 roku
  1 lutego 2020 roku ośmioosobowa reprezentacja naszego klubu wzięła udział w bardzo prestiżowym międzynarodowym turnieju CARPATHIA CUP 2020 w Rzeszowie w konkurencji KUMITE. W kategorii MASTERS WOMEN OPEN Iwona Niewińska zajęła I miejsce na podium, natomiast w kategorii SENIOR WOMEN do 55 kg Magdalena Stasiewicz zajęła III miejsce, a w kategorii U10( poniżej 10 lat) +55 kg Hubert Niewiński także III miejsce. Sędziami wydelegowanymi z naszego klubu byli sensei Marcin Siegieńczuk oraz senpai Gabriela Skwiot. Opiekę nad zawodnikami sprawowali senpai Dariusz Skwiot oraz senpai Katarzyna
  Kamińska. Wszystkim zawodnikom, którzy wystartowali gratulujemy zdobytego nowego doświadczenia a zwycięzcom sukcesu. OSU
  555 Views0
  GABRIELA SKWIOT 1 miejsce w powiecie bielskim, 2 miejsce w województwie podlaskim w 65 Plebiscycie Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego na Najpopularniejszego Sportowca Województwa Podlaskiego 2019 Kategoria Sportowiec Roku Kobieta

  W 65 Plebiscycie Gazety Współczesnej i Kuriera Porannego na Najpopularniejszego Sportowca Województwa Podlaskiego 2019 Kategoria Sportowiec Roku Kobieta nasza zawodniczka i instruktorka zajęła 1 miejsce w powiecie bielskim oraz 2 miejsce w województwie podlaskim. Głosowanie w pierwszym, powiatowym etapie plebiscytu rozpoczęło się w poniedziałek 9 grudnia o godz. 00.00 i trwało do poniedziałku 30 grudnia do godz. 19.00 . Zwycięzcy w każdej kategorii z Białegostoku i każdego powiatu awansowali do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania. Finałowe głosowanie trwało od czwartku 2 stycznia do piątku 10 stycznia. Gala wręczenia nagród odbyła się 18.01.2020 roku na Stadionie Miejskim w Białymstoku. 22.01 w Gazecie Współczesnej i Kurierze Porannym ukazał się specjalny dodatek ze zwycięzcami 65 plebiscytu. Dziękujemy za wsparcie i oddane głosy.
  520 Views0
  SENSEI Jarosław Kisiel zdobywcą 1-go miejsca w Pucharze Europy KARATE KYOKUSHIN WKB Dębica 2019.

  Na odbywającym się 23 i 24 listopada 2019 roku w Dębicy II Pucharze Europy Kyokushin WKB zawodnik naszego klubu Jarosław Kisiel w kategorii +40 lat -85 kg wywalczył złoto. To wielki sukces tego zawodnika oraz całego zespołu , który wspólnie pracował nad przygotowaniami do startu. Sensei Jarosław Kisiel 1 DAN przygotowywał się do turnieju pod czujnym okiem, ręką, nogą i uchem SENSEI Marcina Siegieńczuka 3 DAN. Jesteśmy pewni, że to dopiero zapowiedź kolejnych sukcesów na naszej wspólnej drodze na szczyt. OSU.

  540 Views0
  Trzy miejsca na podium na II Pucharze Polski w KATA Turek 2019

  16 listopada 2019 roku trzech zawodników naszego klubu wzięło udział w II Pucharze Polski w KATA i KOBUDO w Turku. Sukces w swoich kategoriach odnieśli SENIOR STARSZY KOBUDO Sensei Marcin Siegieńczuk zajmując pierwsze miejsce, natomiast w KATA MISTRZOWIE miejsce piąte oraz Gabriela Skwiot w kategorii Młodzieżowców KATA zajmując miejsce 2 , a w KOBUDO miejsce 3. Nikodemowi Siegieńczukowi tym razem nie udało się stanąć na podium, jednak gratulujemy mu bardzo udanego występu w rywalizacji w kategorii KATA JUNIOR.
  Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc przy przygotowaniach do Pucharu. OSU.

  581 Views0